Altın kaplamalı Galaxy S7 ve S7 Edge almak ister misiniz? Fiyatını duyunca bu fikirden vazgeçebilirsiniz. Altın renk seçeneğiyle yetinmeyenler için işte süper lüks o telefon.

4-640x360

Vietnam merkezli Karalux firması yeni bir lüks telefon ile karşımızda. Geçtiğimiz ay satışa çıkan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelini altına bulayan firma, fiyatını açıkladı. Haberimizin içerisinde bu özel yapım cihazı görebilirsiniz.

Altın kaplamalı Galaxy S7 ve S7 Edge kaç para?

Zaten fiyat itibariyle Galaxy S7’den daha pahalı olan Galaxy S7 Edge, altınla kaplanınca çok daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkıyor. Ancak bu tarz lüks ürünleri sevenler için altın kaplamalı telefonlar adeta vazgeçilmez.

Karalux firması daha önce farklı Samsung modellerini ve farklı marka akıllı telefonları da altınla kaplamıştı. İşlemin yine benzer şekilde olduğu söyleniyor. Toplamda 6 saat süren işlemde, cihazın gövdesi 10 farklı işleme tabi tutuluyor. Sonuç ise 24 ayar altın kaplamalı Galaxy S7 veya S7 Edge oluyor.

Samsung Galaxy S7’yi altın kaplamalı olarak almak isterseniz ödemeniz gereken rakam 1720 Dolar. Eğer altın kaplamalı Galaxy S7 Edge almak isterseniz 1930 Doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Firma, Vietnam merkezli olduğu için Vietnam içerisinden bu ürünü almak isteyenlere yaklaşık 200 Dolarlık bir indirim yapıyor. Yani cihazın normal versiyonu ile arasında iki kattan daha fazla bir fiyat farkı oluyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here