Intel’in en büyük ve maalesef “tek” rakibi konumunda bulunan AMD, çok satan orta sınıf işlemcilerini, gerek yüksek performans, gerekse az gürültü sunan soğutucularla donattı.

6-640x360

  AMD’nin yeni Wraith soğutma ünitesi, desteklediği işlemcilerin ısısını düşürüp, o işlemcilerin performansını maksimum düzeye taşırken, çok daha az gürültü ve enerji tüketimi gibi olanaklar tanıyor.

   Advanced Micro Devices FX-8350 (180 dolar) ve FX-6350 (130 dolar) fiyatlarıyla öne çıkarken, artık kutularının içinden çıkan, zayıf soğutuculara mahkum olmayacaklar. AMD FX-8370 CPU (200 dolar), FX 8300, AMD FX 8320 ve A10-7890K APU yongalarına tam destek veren soğutucular, mütevazi bütçeli bilgisayar sahipleri için ciddi anlamda kurtuluş sağlayacaklar.

  Wraith kod adlı soğutucular, Advanced Micro Devices’In stok fan ürünlerine göre çok daha fazla performans ve kesinlikle çok daha az gürültü vaat ediyor.

  Özellikle oyun müdavimlerinin, Wraith soğutucularla piyasaya sunulan Advanced Micro Devices işlemcileri tercih etmesini şiddetle öneriyoruz. Zira bu soğutucular, stok fanlara göre onlarca farklı çeşitte “overclock” imkanı da sunuyor. Ne de olsa Advanced Micro Devices evreninde, bir işlemci ne kadar soğuksa, o kadar farklı varyasyonda çalıştırılabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here