Anket doldurarak para kazanmak google ödüllü anketler ile mümkün

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? Eminim cevabınız evet olacaktır. Anket doldurarak dediysem de çok zor anketler beklemeyin. Kısa sorulardan oluşan birkaç soruluk anketler doldurarak anket başına 1,79 TL’ye varan Google Play kredisi kazanabilirsiniz.

Google tarafından geliştirilen “Google Ödüllü Anketler”(Anket doldurarak para kazan) uygulamasını indirerek hemen anket doldurup kazanmaya başlayabilirsiniz. “Şu markalardan hangilerini daha önce duymuştunuz?”, “En iyi logo hangisi?”, “Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?”, “Televizyonda basketbol izlemeyi seviyor musunuz?” gibi çeşitli sorularla karşılaşabileceğiniz bu anketlerden anket başına 1,79 TL‘ye kadar Google Play kredisi kazanabiliyorsunuz. Ben uygulamayı birkaç gün önce indirdim. Sürekli anket olmuyor ancak belirli aralıklarla yeni anketler hazırlanıyor ve size haber veriliyor. Siz de birkaç sorudan oluşan anketleri tamamlayarak anında Google Play kredisi kazanıyorsunuz.

Uygulamayla ilgili anlatacak fazla bir şey yok aslında. Uygulamayı indirdikten sonra kendinizle ilgili temel soruları yanıtlamanız yeterli. Daha sonra belirli aralıklarla yeni anketler açılacak. Uygulamanın anasayfasında kazandığınız toplam Google Play kredisini görüntüleyebilir ve “Google Play Kredinizi Harcayın” butonuna tıklayarak kredinizi harcayarak Play Store’dan içerikler almaya başlayabilirsiniz.

buradan uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Sol taraftaki menüye tıklayarak “Ödül Geçmişi” sayfasından da daha önce doldurduğunuz anketlerden kazandığınız kredilerin listesini görebilirsiniz.

Ben doldurduğum 3 adet anketten 0,59 TL, 1,14 TL ve 0,22 TL Google Play kredisi kazandım. Hesabımda toplamda 1,95 TL birikti. Bir anketi tamamlamam 1 dakikadan kısa zamanımı aldı.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2 Yorumlar

  1. Bu uygulamayı indirdim 2 tane anket geldi. anketlerden gelen parayı hemen paralı mobil uygulamalarda kullandım. Eğer aklınızda paralı mobil uygulama varsa Google Ödüllü Anketler doldurarak parayı anket doldurarak kazanbilrsiniz.

  2. Kısa süre önce kullanmaya başladım.3-4 anket doldurdum 2,38 kredim var.Zaten yeni anketlerde bildirim geliyor.Yararlı makale olmuş.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here