asus-zenfone-3-un-tanitim-tarihi-belli-oldu-705x290

  Asus’un tüm rakiplerinin çatır çatır tanıtımlarını hatta satışlarını yaptığı ortamda geç kalan firma, tanıtım yapacağı tarihi açıkladı.

Neredeyse 2016’ın ortalarına geldiğimiz durumda artık hemen hemen tüm firmalar telefonlarının lansmanlarını yaptığını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S7/Edge, LG G5, HTC 10, Huawei P9, Sony Xperia X Performanceve Xiaomi Mi 5 bunlara örnek olacaktır. Fakat hala suskunluğunu koruyan 3 firma bulunuyor.

Bu noktada iPhone SE‘yi lanse etmesine rağmen iPhone 7 için daha süresi olan Apple, OnePlus 3 ile neler yapacağını merak ettiğimiz “Amiral Gemi Katili” firmaOnePlus ve normalde yıl başında lansman yapan ama hala suskunluğunu koruyan Asus, hala bizleri merakta bırakıyor.

asus-zenvolution

Neredeyse Samsung’un Galaxy Note 6’nın geleceği döneme geldiğimiz bu durumda ZenFone 3’ü hala göstermeyen Asus, nihayet lansman tarihini açıkladı. Tahminlere göre 5.5 inç FHD/QHD ekran, Intel Atom x7 çipset, 3GB RAM ve USB Type-C bağlatnı portu gibi detaylar ile gelmesi beklenen ZenFone 3’ün yanı sıra farklı modeller ve 5.9 inç büyüklüğünde bir ZenFone 3 Deluxe modelinin de gelmesi beklenen cihazlar Computex 2016 fuarı kapsamında 30 Mayıs 2016‘da görücüye çıkacak.

Bakalım Asus bu lansman ile bizlere ne gibi yenilikler sunacak. Özellikle piyasaya geç girmesinin dezavantajını nasıl kapatacağını merak ediyorum.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here