bim-de-efsane-kampanya-playstation-4-999tl-705x290

  Son dönemlerde ilginç kampanyalara imza atan BİM, bu sefer de PlayStation 4’ü 999TL’ye satışa çıkaracak!

  Ülkemizdeki uygun fiyatlı marketlerden biri olan BİM, daha önce birçok elektronik cihazı uygun fiyata satmıştı. Geçtiğimiz günlerde gerek Star Wars gerekse Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmleri için lisanslı ürün satışı bile yapan mağazada bu sefer oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekecek bir kampanya başlıyor.

  BİM’in hatalık önemli indirimleri ve stoklarla sınırlı ürünlerinin geldiği günler olan cuma gümlerinde fakrlı kampanyalar yapan firma, haftaya, yani 15 Nisan 2016 Cuma günü için oldukça güzel bir kampanyaya imza atıyor.

bim-ps4

 

  Yukarıdaki görselde görebileceğiniz gibi 15 Nisan’dan itibaren stoklarla sınırlı olacak şekilde PlayStation 4 satışı yapacak olan mağaza, normal fiyatı 1500TL civarında dolaşan ve özel seri ve depolama kapasitesine göre artış gösteren PS4 konsolunu 999TL gibi çok daha uygun bir fiyata satacak. 500GB versiyonunu satacak olan BİM’in bu kampanya için kaç adet stok getirdiği, Sony Türkiye garantisi olacak mı yoksa paralel ithalat yoluyla getirilerek mi satış yapılacak şu anda net değil.

  Fakat yurtdışında bile 400 Dolar civarı fiyatlara satılan sıfır PS4’ler varken 999TL gerçekten iyi bir hamle diyebiliriz. Ama şu anda yukarıdaki görseli dahi olsa da resmi bir açıklama yok, yani güvenemedik. Ama haberiniz olsun yani, bu fiyata bulmuşken almak isteyenler mutlaka olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here