Bir sonraki Apple Watch LTE ile Güçlendiriliyor, Bloomberg‘in haberine göre yeni Apple Watch modelleri LTE ile yayınlanacak. Bu entegrasyonun kullanıcıların iPhone‘lerini geride bırakmalarına olanak sağlayacağı bekleniyor.

Bir sonraki Apple Watch LTE ile Güçlendiriliyor
Apple Watch LTE ile güçleniyor !

Şu ana kadar beklenen özellikler saatin iPhone’taki bir dizi görevi gerçekleştirmesiydi. Örneğin bildirim alma veya arama yapma gibi. Ama LTE desteği olunca saatten bir çok özellik bekleniyor tabi.

LTE Desteği ile Daha Güçlü Apple Watch !

Yalnız hala bilinmeyen şeyler var. Apple saati ne şekilde satışa sunacak. Firma ürünü iPad ürününde olduğu gibi LTE’li veya LTE’siz olarak satmayı seçmeside beklenen haberler arasında. Yeni modelin daha fazla veri kullanacağı söylenmekte ve telefonla her zaman aynı çevrede olmasada muhtemelen yine bir iPhone ile eşleştirilmesi gerekecek. Pil ömrünün yine tam gün sürmeside muhtemel özellikler arasında.

Bir sonraki Apple Watch LTE ile Güçlendiriliyor !

Bloomberg’in bahsetmediği bir şey, Apple Watch ürününün üçüncü serisininde aynı şekilde görünüp görünmeyeceği. John Gruber,’in  Daring Fireball’da bu yıl “çok yeni bir form faktörü” olacağını duyurduğunu yazıyor. Yani tasarımın değişip değişmeyeceğine yönelik net bilgiler elimizde mevcut değil.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here