facebook-messenger

Facebook messenger , kullanıcılarının check-in yapmasını sağlayacak yeni bir özelliği Messenger platformuna getirdi.

   Swarm, konum tabanlı çalışan uygulamalar arasında en fazla kullanılanlardan bir tanesi. Facebook, Messengeriçin aktif ettiği bir özellikle gözünü Swarm’ın koltuğuna diktiğini açık açık belli etti.

   Facebook Messenger’a getirilen yeni bir özellik sayesinde, uygulamadan çıkmayıp KLM üzerinden satın aldığınız biletle check-in yapabileceksiniz. (KLM: Hollanda Kraliyet Havayolları adıyla 1919 yılında kurulmuş bir havayolu şirketi) Aynı havayolu şirketi daha önce de yine Facebook ve LinkedIn ile uyumlu olarak çalışan, seçtiğiniz koltuğun yanında kimin oturduğunuza karar verebileceğiniz bir yenilik getirmişti.

facebook messenger

 

   Facebook Messenger , bileti satın aldığınız tarayıcı üzerinden kullanıyorsanız ve çerezleri engellemediyseniz, bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Bu özelliği sadece check-in yapmak için değil, müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için de kullanabiliyorsunuz. Örneğin uçuş rötar yapacaksa size önceden bilgilendirme mesajı geliyor.

 Bu özelliğin KLM için gelmiş olması demek, THY gibi dünya çapında üne sahip olan havayolu şirketlerine de gelme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 YORUM

  1. Nice post. I was checking continuously this blog and I am impressed! Extremely helpful info specifically the last part 🙂 I care for such info much. I was looking for this certain information for a long time. Thank you and best of luck.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here