Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison, Facebook’ta çalışmanın imkansız olmadığını açıkladı. Dünyayı daha iyi yerlere getirmek isteyen Morrison, herkesle çalışmak istediklerini belirtti.

facebook ile ilgili görsel sonucu

“Facebook’ta Şirketiniz İçin Sayfa Açılması Çok Önemli”

Facebook’ta bir kişi bir şirketi beğendiği zaman tüm arkadaşlarının onu gördüğünü hatırlatan Morrison, “İster  Türkiye’de, ister Jamaika’da isterseniz Meksida’da olun, Facebook’ta şirketiniz için bir sayfa açılması ve o listeye girilmesi çok önemli. Bu küresel bir yaklaşım.” değerlendirmesinde bulundu.

Facebook’u en çok kullananların ABD’de olduğunu, onun dışında Kosta Rika ve Endonezya gibi ülkelerde de büyüdüklerini belirten Morrison, en büyük trendin ise cep telefonları ve yüksek kaliteli internet olduğuna işaret etti.

“Tasarım, Türkiye’de Büyüyen Alanlardan Biri”

Facebook Tasarım Programı Müdürü Michelle Morrison,  Facebook’un DNA’sında işe ve iş görüşmesine insanların olduğu gibi gelmesi olduğunu kaydetti.

Michelle Morrison,  Facebook’ta iş görüşmesine gelenlerin açık ve dürüst konuşması, kim olduğunu ve değerlerini söylemesi gerektiğini vurgulayarak, “Dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çabalayan insanlarla çalışmak istiyoruz.” diye konuştu.

“Geleceğin Teknolojisine Öncülük Yapıyoruz”

Morrison sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimiz için bir değer yarattığımız, bireysel ve şirket paylaşımlarınız sürdüğü sürece biz de büyümeye devam edeceğiz.  Instagram ile Twitter kullanılmadan önce ve sonrasında da Facebook platformu büyümeye devam ediyor, topluluğu giderek genişliyor. Bizim bağlantı sunma şeklimiz de değişiyor. Geleceğin teknolojilerine öncülük ediyoruz. Facebook gibi sürekli insanları birbirine bağlayan teknolojileri lanse etmeye devam edeceğiz. Dünyanın her yerinden insanları işe alıyoruz. Tüm dünyada 16 ofisimiz var. Herhangi bir Türk tasarımcı Facebook için çalışmak istiyorsa en uygun ofisi bulup başvuru yapabilir. Kendi alanınızda en iyi tasarımcı olmanız lazım. Aynı zamanda ürün ve iletişimi de çok iyi bilmeniz lazım. Facebook’ta ilgilendiğiniz alanlardan birinde şansınız olur. Tasarım, Türkiye’de büyüyen alanlardan biri. Türkiye’de tasarım alanını yavaş yavaş büyüterek geliştiriyoruz. Facebook’ta çalışmak imkansız değil herkes başvurabilir.” Sözlerini ekledi.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

5 Yorumlar

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here