Galaxy Note 8 resimleri nihayet yayınlandı, resimde cihaz tüm ihtişamıyla kullanıcıların gözünün önüne seriliyor.

Galaxy Note 8 resimleri nihayet yayınlandı

Galaxy Note 8 resimleri nihayet yayınlandı !

Evan Blass tarafından Twitter hesabından paylaşılan resimler, yeni telefonun Galaxy S8 modelinden fazla farklı bir tasarıma sahip olmadığını gösteriyor. Yani Galaxy S8’in izinden gelmesi şaşırtıcı değil. Cihazda ince bir ekran tasarımı elde ediyorsunuz, yani gayet şık bir tasarıma sahip denebilir. Sensör düzeni olarak Galaxy S8 modeli ile aynı görünüyor. Ek olarak arka tarafta ekstra bir kamera ve bir adet kızılötesi sensör bulunmakta.

Resimler Evan Blass’ın Onaylı Twitter Hesabından Paylaşıldı !

Resimler Evan Blass tarafından onaylanmış Twitter hesabından paylaşıldı ve oldukça ihtişamlı bir model bizleri bekliyor.

 

Ek olarak Samsung tarafından geliştirilen sesli asistanı olan Bixby uygulamasını başlatmak için bir fiziksel buton bulunuyor. Yani oldukça kullanışlı bir model bizleri bekliyor.

Note 8 Modelinin Özellikleri !

Modelde Snapdragon 835/Exynos 8895 yonga seti bulunmakta. Note 8 ek olarak  6GB RAM ve 128 GB gibi bir disk alanına sahip. Arkada bulunan iki kameranın her ikisinin de 12 veya 13MP çözünürlüğe sahip olması beklenmekte. Modelin 23 Ağustos 2017 tarihinde duyurulması bekleniyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here