Karma Black Sizi İzlenmekten Kurtarıyor, Karma’nın yeni ürünü olan Karma Black ile meraklı internet sağlayıcıları artık sizi izleyemeyecek.

Karma Black
Karma Black’ten Bir Görüntü !

Karma Black Sizi İzlenmekten Kurtarıyor !

Cihaza entegre bir VPN, kara liste ve reklam engelleme hizmeti sağlayacak Karma Black adındaki yeni özel güvenlik ürünü duyuruldu. Firma yeni Karma Black Hotspot ürününü Eylül ayında satışa sunacak. Karma cihazı gizliliğe tepki olarak ürettiğini belirtti ve bunun sebebinin ; ABD Senatosunun Mart ayında gizlilik korumasını kaldırma kararı almasıyla bağlantılı olduğunu belirtti. Bu yeni güvenlik ürünü sayesinde kullanıcılar maksimum gizlilik içinde sörf yapabilecekler ve bu sayede meraklı servis sağlayıcılarından kurtulmuş olacaksınız.

Bu yeni güvenlik ürünü sayesinde kullanıcılar maksimum gizlilik içinde sörf yapabilecekler

 

Karma Black Sizi İzlenmekten Kurtarıyor
Karma Hotspot!

Karma bu ürünle birlikte, müşteri gizliliğini en üst seviyeye çıkarmayı planlamakta ve oldukça başarılı bir ürün ortaya çıkarmış desek yeridir. Firmanın CEO’su Todd Wallace “Karma Black, kullanıcılar için bir anonimlik oluşturmak üzere tasarlandı” açıklamasında bulunmuştur. Şirket müşterilerinin anonim olarak gezinmesine öncelik veriyor ve bu oldukça güzel bir şey.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here