LG Q6 teknik özellikleri ile Geekbench’te

LG Q6 teknik özellikleri ile Geekbench’te

Bu seninin Şubat ayında G serisi’nin en yeni amiral gemisi LG G6‘yı satışa sunan LG, şimde de G6’nın küçüğü olarak tabir edilen LG Q6 teknik özellikleri ile Geekbench testlerinde görüldü. Firma piyasaya sunmaya hazırladığı LG Q6 teknik özellikleri G6 akıllı telefonunun minisi tabirini adeta aratmıyor demek mümkün.

Bu sene 11 Temmuz’da düzenlecek olan LGBarbeQ etkinliğinde tanıtımı yapılacak olan akıllı cihaz gücünü, Qualcomm’un Snapdragon 430 işlemcisinden alacak. 3 GB RAM belleğine sahip olan Q6, Android’in en yeni sürümü 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sunulacak.

LG Q6 Geekbench test sonuçları

LG Q6 Geekbench test sonuçları
LG G6 akıllı telefonunda olduğu gibi 18:9 en boy oranı ile üretilmiş olan Q6, 5.4 inç bir büyük ekrana sahip olacak. Akıllı cihaz Geekbench’te bulunan tek çekirdek testinde 622 puan, çoklu çekirdek testinden tam 1777 puan aldı. LG Q6 teknik özellikleri ile üst segment bir akıllı telefon olarak, kullanıcısını bekliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

4 Yorumlar

  1. Bir dönemler severek kullandığım bir markaydı LG ama kronik sorunları ile eski popülerliğini kaybetti. Bunu düzeltecek hamleler yaptığı da söylenemez. Samsung ve Apple amiral gemileri yanında LG oldukça düşük seviyede kaldı. Q6 da S8 mini yanında yine yetersiz kalıyor.

  2. güzel bir telefona benziyor özellikleri de gayet iyi umarım satış patlaması yaşar. Özellikle de 3GB ram olması satışını arttıracağını düşünüyorum.

  3. Ben LG marka telefonları seviyorum ya. Şuanda bile hala g2 kullanmamama rağmen bana fazlsayıla yeterli oluyor. Adamlar yapıyor abi

  4. 3 Gb ram ile güzel bir avantaj yakalayacak gibi zaten ne deönüyorsa androide dönüyor iphonenın sabit kullanıcısı var.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here