Blizzard Entertainment’in yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği bu muhteşem oyunu rahat ve kaliteli oynayabilmeniz için sistem gereksinimlerini sizlere sunuyoruz. Oyun geçtiğimiz yılın Mayıs ayında oyunculara tam olarak sunuldu. Oyun ilk başta dünyada adını bir numaraya yazdıran BlizzCon etkinliğinde oyunculara tanıtıldı. Beta sürümlerini başarıyla ve sorunsuz geçiren Overwatch tam olarak oyunculara sunulmuş durumda.

Overwatch Sistem Gereksinimleri ve Hikayesi

Oyundaki temel amacımız takımımızı toplayıp karşı takımı arkadaşlarımızla beraber doğru stratejiyle yenmek. Onlarca farklı özelliğe sahip karakter bulunan Overwatch’da karakterler dört ayrı kategoride ayrılmakta. Saldırı karakterleri her oyunda olan klasik güçlü saldırı zayıf savunma özelliğine sahip. Defans karakterleri güçlü savunma zayıf saldırı , Buff adıyla anılan karakter grubu takımdaki arkadaşlarına hareket hızı ve sağlık veriyor ve düşman takımının kabiliyetini arttıran birkaç özel hamle yapıyor. Bir diğer kahraman statümüzde tanklar , defans ve sağlıkları yüksek seviyelerde. Karakterin amacı rakip takımdan gelen hasarları engelleyerek takım arkadaşlarının maçı kazanmaları için hızlı hareket etmelerini sağlamak oluyor.

      Overwatch Oyununun  Hikayesi

Overwatch oyununun hikayesi tam olarak otuz yıl sonralarında geçiyor. Teknolojinin üst düzey geliştiği dönemlerde teknoloji fabrikalarında Omnic isimli robotlar üretiliyor ve bu robotlar insanlığa düşman duruma geliyor. Yaşanan bu olaylardan sonra Overwatch isimli uluslar arası bir tim kuruluyor. Oyun hikayesi klasik ve sıkıcı gelse bile oyunu oynayanların yorumları , Overwatch’ın çok eğlenceli olduğunu gösteriyor.

Overwatch Oynamak İçin En Düşük (minimum) Gereksinimleri :

Overwatch oyununu en düşük seviyede oynayabilmeniz için Windows 7’nin 64-bit sürümü ya da üstü bir işletim sistemi , Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz ya da AMD Phenom II X2 545 işlemci , 3 GB ya da üstü RAM , Nvdia GeForce GTS 250 ya da AMD Radeon HD 6670 ekran kartı , 1 GB ya da üstü VRAM ekran kartı boyutu , 11 DirectX desteği ve 50 GB ya da daha fazla boş depolama alanına ihtiyacınız var.

Overwatch Oynamak İçin Önerilen Gereksinimleri :

Overwatch oyununu en rahat seviyede oynayabilmeniz için Windows 7’nin 64-bit sürümü ya da üstü işletim sistemi , Intel Core i5-760 2.8GHz ya da AMD Phenom II X4 960T işlemci , 4 GB ya da üstü RAM , Nvdia GeForce GTX 550 Ti ya da AMD Radeon HD 7750 ekran kartı , 1 GB ya da üstü VRAM ekran kartı boyutu , 11 DirectX desteği ve 50 GB ya da daha fazla boş depolama alanına ihtiyacınız var.

Overwatch Oynamak İçin Ultra (maximum) Gereksinimleri :

Overwatch oyununu en yüksek seviyede oynayabilmeniz için Windows 7’nin 64-bit sürümü ya da üstü işletim sistemi , Intel Core i7-930 Quad 2.80GHz ya da AMD Phenom II X6 1090T işlemci , 4 GB ya da üstü RAM , Nvdia GeForce GTX 460 ya da AMD Radeon HD 6850 ekran kartı , 1 GB ya da üstü VRAM ekran kartı boyutu , 11 DirectX desteği ve 50 GB ya da daha fazla boş depolama alanına ihtiyacınız var.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2 Yorumlar

  1. Overwatch sistemi uyumlulu gayet iyi bir sistem gerektirmeyen ama çokta kötü olmayan bilgisayar sistemleri için özellikle duyarlanmış .

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here