16 x 32 cm boyutunda geniş kullanım alanına sahip tam renk p10 led paneller zengin renk içeriği ile karşımıza çıkmaktadır. Tam renk yani P10 Led Panel olarak bilinen sistemlerde tüm renkler kırmızı, mavi ve yeşil renklerinin karışımından meydana gelmektedir. Çözünürlük kalitesi de işlevine göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerin bu konudaki isteği ve hassasiyeti doğrultusunda yüksek çözünürlüğe sahip sistemler kullanılmaktadır. İstenildiği zaman istenilen yazı kolayca değiştirilebilmektedir. Firma veya işletmenizin sunduğu hizmetlerdeki değişiklikler veya hitap edilen hedef kitlenin kapsamına göre her zaman güncellemeler yapılabilmektedir. Estetik görselliği ve renkli animasyon özellikleri ile istenilen amaca ulaşılmaktadır. Canlı ve dikkat çekici bir sunum ile sürekli olarak tanıtım ve reklam faaliyeti gerçekleştirilmektedir.P10 Led Panel

P10 Led Panel Kullanımı

3 adet mercekli led ürünlerden meydana gelen ürünümüz, neme karşı izolasyon özelliklerine sahiptir. Lens özelliği nedeniyle, ışığı olduğundan daha fazla yaymaktadır. Dekor çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisindedir. Rgb Led Panel ürünler, yirmili bağlanmaktadır. Her yirmi adet 3 çipli modül led için bir adaptör kullanılmaktadır. Her yirmi modül led için adaptör kullanılmadığı zaman, ışık gücü zayıflamaktadır. Tabela çalışmalarında, 3 çipli modül led ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Kutulu harf çalışmalarında kullanılmaktadır. Harflerin arkasında ve önünde kullanılabilen bu ürünlerle, hayalinizdeki dekor çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Yanlış bağlama durumlarında, her hangi bir arıza meydana getirmez. Akım düzenleyici ile kullanılan bu ürünler, elektrik kesintilerine karşı özel korumalıdır. Ani voltaj yükselmelerinde, akım düzenleyiciler, modül led ürünlerini korumaktadır.

P10 Led Panel Özellikleri

12 v akü ile çalıştığı için, aracınızla gittiğiniz her yerde, etkili aydınlanmayı meydana getirmektedir. Aracınızı çalıştırdığınız zaman akü şarj olmaya başlar. Böylece istediğiniz kadar modül led ile aydınlanabilirsiniz. Kapalı kasa araçlarda, kasanın aydınlanması için kullanılabilir. Modül Led ürünleri, kargo seçenekleriyle adresinize gönderilmektedir. Renk seçenekleri vardır. Sarı, turkuaz, yeşil, beyaz, pembe, mavi ve kırmızı renk özellikleriyle tercih edilen modül led ürünleri, renkli tabela üretiminde tercih edilmektedir. Animasyon desteği ile etkili görseller oluşturulabilir. Sahne dekorları ve büyük şirketlerin girişi için yapılan dekor çalışmaları, modül led ile desteklenmektedir. Özel ve sıra dışı dekor çalışmalarında, 3 çipli modül led ürünleri tercih edilmektedir.

p10 led panel

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here