fft2mm7885062

Olimpiyat oyunlarına sponsor olan birçok firmadan biri olan Samsung, Brezilya’nın Rio De Janerio kentinde 5 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak olan Rio 2016 olimpiyat oyunları için özel ürünler planlıyor. Sürprizlerden en önemlisi Galaxy S7 Edge Olympic Edition.

Samsung belli süredir olimpiyatlara özel modeller üretiyordu. 2012 yılında Galaxy S3 ve Galaxy Note modellerini olimpiyatlar için üreten firma, son olarak Sochi 2014 olimpiyatları için özel bir Galaxy Note 3 versiyonu duyurmuştu.

Bu ürünlerin en sonuncusu olan Galaxy S7 Edge Olympic Edition sızdırılan görsele göre Rio 2016 temasına uygun tasarım ve logo işlemesi ile piyasada olacak. Bunun yanında Home butonu, güç tuşu, ahize ve kamera çerçevelerin de yine parlak renkler hakim.

2-640x360

Cihazın donanımının orjinalinden farklı olmayacağı firma tarafından belirtiliyor. Bunun yanında çeşitli etkinlikler sunulacağı söyleniyor. Tüm bunların yanısıra Gear VR gözlük hediyesi ile oyunların sanal gerçeklik odağında geliştirilmiş içeriklere ulaşma şansıda yakalancak.

Cihazın Temmuz ayında kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here