Merhaba, arkadaşlar bu makalemde sizlere son zamanlarda çıkmış en iyi 5 film tanıtacağım, umarım hoşunuza gider 🙂

Son Zamanlarda Çıkmış En İyi 5 Film  Bu Listeyi Okumalısınız!

Bu 5 Filmi İzlemenizi Tavsiye Ederim Mutlaka İzleyin..

Logan

1-) Logan:Wolverine

Yönetmen:James Mangold

Oyuncular:Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Hoolbrok, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Erig La SalleOyuncular:Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Hoolbrok, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Erig La Salle

Konu Ve Detaylar:

Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan’ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine’de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex’in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.
Hugh Jackman’ı son kez Wolverine olarak gördüğümüz film Logan’ı James Mangold yönetiyor. Başrollerinde ise Hugh Jackman dışında Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado yer alıyor.

Assassin`s Creed 3D

2-) Assassin`s Creed 3D:

Yönetmen: Justin Kurzel 
Oyuncular: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Charlotte Rampling, Micheal K. Williams, Denis Ménochet, Arian Labed

Konu Ve Detaylar:

Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya’sında yaşayan atası Aguilar’ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler’in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer’ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.
Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilecek filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum’u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor.
4N1K

3-) 4N1K

Yönetmen:Deniz Coşkun
Oyuncular: Gözde Mutluer, Hasan Denizbayram, Burak Yörük, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş, Berke Bük, Turan Cihan Şimşek

Konu Ve Detaylar

Yaprak, beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, çocukluktan beri arkadaş olan 5 kişilik gruptaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz’un yanında adeta bir erkek gibi büyüyen genç kız Yaprak, Barış ile tanışınca bambaşka bir dünyaya adım atar. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gerekmektedir ve bu nedenle Yaprak zor bir seçim yapma aşamasına gelecektir.
Deniz Coşkun’un senaryoya uyarlayıp yönettiği filmin başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cemrehan Karakaş yer alıyor.
Film, genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K ‘nın beyazperde uyarlamasıdır. Filmin yapımcılığını ise Fabrika Yapım firması üstleniyor.

Recep İvedik 5

4-) Recep İvedik 5

Yönetmen: Togan gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan, Hüseyin Bacur, Murat Bölücek, Murat Yilanci

Konu Ve Detaylar

Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiye’yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor!

Filmin yönetmenliğini gelenek bozulmadan yine Togan Gökbakar üstlenirken, başrol Şahan Gökbakar’a Orkan Varan ve Deniz Ceylan isimleri eşlik ediyor. Çamaşırhane firmasının yapımcılığını üstlendiği filmde müzikler Ömer Özgür’e, görüntü yönetimi ise Gérard Simon’a emanet.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

5-) Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

Yönetmen: Joachim Roaning, Espen Sandberg
Oyuncular: Jhonny Deep, Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Kevin Mcnally, Golshifteh Farahani

Konusu Ve Detaylar

 

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan  dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi otururken, senaryo Jeff Nathanson’a emanet. Oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp ve Javier Bardem başı çekerken kendilerine Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush eşlik ediyor.

Son Zamanlarda Çıkmış En İyi 5 Film Listemizi Herhangi Birini İzlediyseniz Yorumunuzu Ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum…

 Yeni Soru Cevap Sayfamızı Deneyin
[Toplam:1    Ortalama:1/5] Verdiğiniz Puan: 1

8 Yorumlar

  1. Saymış olduğunuz, 5 flimden 4’ünü izledim gayet güzel flimlerdi başka arkadaşlarında izlemesini tavsiye ederim.

  2. Karayip korsanların sinemasına gitmiştim çok başarılı bir film olmuş bunun dışında Assassin`s Creed 3D’ yi izlemek isterim teşekkürler.

  3. Karayip Korsanları sinemasına gitmeyi düşünüyordum artık düşünmüyorum kesinleşti 🙂 Hatta 3D izlemeyi düşünüyorum.Bilgiler için teşekkürler arada böyle öneri serisi yaparsanız güzel olur.

  4. hepsi birbirinden güzel filmler elinize saglık filmlerin hepsini izlemeye çalışacagım özellikle karayip korsanlarının son serisini merak ediyorum

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here