twitch

Arkadaşlar bugün sizlere en iyi 5 twitch yayıncısını tanıtıcam umarım beğenirsiniz.

1-)JAHREİN
Gerçek adı Ahmet Sonuç olup 2013 yılında yayıncılık hayatına başlamıştır.Jahrein Almanya`ya üniversite için gitmiştir fakat yayıncılık hayatına daha çok önem vermek için üniversiteye ara vermiştir.Jahrein şuan Polonya`da yaşıyor ve G2A`de çalışıyor.Jahrein geçmiş günlerde yaptığı bir yayında 30000 (otuz bin) izlenerek Twitch`de en çok izlenen 2. yayıncı olmuştur.

2-)UNLOST
Gerçek adı Cantuğ Özsoy`dur.Ankarada yaşıyor mesleği ise streamerlık (yayıncı)`dır.Üniversite mezunudur bölümü ise inşaat mühendisliğidir.
Unlost profesyonel Half life oyuncusu ve şampiyonlukları vardır.Yayınlarında genellikle fps oyunları oynar örneğin:cs go,pubg,h1z1 vb. oyunlar.

3-)ZEEOON
Gerçek adı Necati Akçaydır.Zeeoon önceden vault of gamers evinde kalıyor ve oradan yayın yapıyor bir süre öncesinde ise ayrıldı şuan kendi evinde yayın yapıyor.
Birde 380.000 aboneli bir Youtube kanalı var.oynadığı oyunlar ise: Her türden oyunlar ama lol biraz daha ağırlıkdır.

4-)PİNTİPANDA
Gerçek adı Tuna Akşendir.Eskişehirde yaşıyor aslen mersinli ve streamer olarak çalışıyor.
Pintipanda hem Twitchde yayıncı hem de 400.000 aboneli youtube kanalı vardır.Her türden oyunlar oynar.200 bölüme yakın skyrim serisi var hedef ise 2023 🙂
Not:LOL`den nefret eder

5-)WTCNN
Gerçek adı Ferit karakayadır.Wtcnn profesyonel Leauge of legends oyuncusuydu fakat hesabı banlandığı için oyunu bırakmıştır.Vault of Gamers adlı yayıncı grubunun evinde kalıyor.

[Toplam:3    Ortalama:3.3/5]

5 Yorumlar

  1. unlostu ilk defa duydum bak diğerlerini biliyorum takip ediyorum gayet güzel yayın yapıyorlar jahrein zaten ilk yayıncılardan biri. Gülmekten koparıyor milleti 🙂

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here