Ünlü youtuber Cem Korkmaz intihar etti, OHA Diyorum kanalı ile tanınan Cem Korkmaz intihar etti. Ölüm haberi sosyal medyada hızla yayılırken, oyuncunun ölüm haberi Can Yılmaz tarafından doğrulandı.

Cem Korkmaz İntihar Etti

Ünlü youtuber en son 2 gün öncesinde instagram hesabında paylaşımda bulunmuştu. Neden intihar ettiği ile ilgili bilgi henüz bulunmamakta. Ölüm haberi şu anda medyada oldukça yayılmış durumda.

Cem Korkmaz İntihar Etti

Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz, Twitter üzerinden yayınladığı mesajda “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” diyerek ölüm haberini doğruladı.

Cem Korkmaz İntihar Etti !

Cem Korkmaz 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Eğitim hayatını Bursa Devlet Tiyatrosun’da eğitim alarak tamamlayan Cem Korkmaz, ilk olarak ünlü video platformu YouTube’da çeşitli kanallarda yayınladığı videolarla tanındı.

Bursa Devlet Tiyatrosu’nda eğitimini tamamlayan Cem Korkmaz, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolde yer aldığı Kocan Kadar Konuş, Recep İvedik 4 ve 2008 yapımı AROG sinema filmlerinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Dizi sektöründe de bulunan Cem Korkmaz, Diğer Yarım dizisinin oyuncu kadrosunda da yer almıştı.

Babası Usta Oyuncu Muhittin Korkmaz !

Cem Korkmaz, aynı zamanda G.O.R.A filminde rol alan ve akıllara “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor” repliğiyle kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğludur.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here