Vestel Venüs akıllı telefonlar arasında biraz zayıf gözüken bir opsiyon diyebiliriz.Özellikle Vestel’in bilgisayarlarda yaptığı kaoslardan sonra insanlar akıllı telefonlarından çekiniyor.(Bilgisayarlarda 3 ana parçadan birini mutlaka aşırı kötü seçiyorlar)Akıllı telefonları kötü mü yoksa almalı mıyız diyorsanız tam yerindesiniz.

Vestel Venüs Almaya Değer Mi ?

Akıllı Telefonlara Ne Kadar Bütçe Ayırabilirsiniz ?

Vestel Venüs alıp almamaya karar verebilmek için bütçenizi ve bir akıllı telefona ne kadar para verebileceğinizi düşünmeniz gerek.Eğer her yeni iPhone çıktığında binlerce lirayı boşa harcayan birisiyseniz şimdiden geçmiş olsun çok daha ucuza iPhone kalitesinde cep telefonu bulabilirdiniz.

1000 lira gibi bir bütçeniz varsa ve yeni bir telefon almanız gerekliyse Vestel serisi size göre değil bence iPhone gibi büyük şirketlere bakın ama 1000 lira altında bir bütçeniz varsa o zaman mutlaka Vestel Venüs’e bakmanızı öneririm.

Vestel Venüs Almaya Değer Mi ?

Orta seviye bir kamera ve yeterli RAM,işlemci ile akıllı telefona sahip olabilmeniz mümkün. Vestel Venüs’ü bu fiyat civarında önerme sebebim ise diğer şirketlere göre aynı özellikleri olan ürünleri çok daha ucuza getirmesi.Örneğin Vestel’in 350 liralık ürününü Lenovo‘dan 500 lira gibi bir fiyata anca alabiliyorsunuz.

Telefonu ben bir seneye yakın süredir kullanıyorum hiçbir sorun yok nerdeyse rahat rahat oyun oynayabiliyorsunuz konuşup video vs çekebiliyorsunuz.Size olabilecek tek sorunu telefonun saklama kapasitesi biraz düşük ama onun içinde ufak bir hafıza kartı alarak bu sorunu da çözebiliyorsunuz.

Genel Puanımız 10 Üzerinden 7 

Düşük bütçeyle iyi bir performans sunabilen Vestel Venüs bence 10 üzerinden 7‘lik puanı hakediyor. Eğer iyi bir cep telefonum olsun ucuz olsun diyorsanız Vestel size göre ayrıca Vestel telefon mu yapar o kötüdür diyen arkadaşlarınız varsa bence şimdilik onları dinlemeyip doğru olanı yapmak en iyisi olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 YORUM

  1. Vestel alinir mi kardesim ya diyenleri gorunce artik bu yaziyi gosterevegim faydali birolms tesekkurler.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here