esasBildiğiniz üzere ülkemizde ki ilk yerli akıllı cep telefonu olan Vestel Venüs teknoloji eğitimlerinde kullanılacak. İlk teknoloji eğitimi Aralık ayının 25’inde Zorlu Center’da bulunan Vestel Mağazasında gerçekleşecek. Bu ücretsiz eğitimde akıllı telefon olarak Vestel Venüs serisinin son modeli olan V3 5580 kullanılacak. 

Vestel’in yapılacak olan teknoloji eğitimlerinde profesyonel eğitimciler ile sosyal medya kullanımı öğretilecek. Vestel bu eğitimi ile teknolojinin önemini ve bilinmesi gerektiğini vurguluyor. Böylelikle Vestel bireylere gerek iş, gerekse eğitim alanında teknoloji ile katkı sağlayacak.

aTürkiye’nin ilk akıllı telefonu olan Vestel Venüs serisinin son modeli olan V3 5580 ile yapılacak eğitimde  instagram, swarm gibi sosyal medya sitelerinin kullanımını ve Sosyal Medya‘ya genel bir bakış yapılacak anlatacak ayrıca WhatsApp’ta görüntülü arama yapma gibi konular yer alacak.

sosyal-medya_1“Venus’le Sosyal Medya Öğreniyoruz” başlıklı eğitim 25 Aralık Pazar günü saat 14:00’te yapılacakVenus’le Sosyal Medya Öğreniyoruz eğitiminde katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek. “Vestel “Venus’le Sosyal Medya Öğreniyoruz” eğitimi ile kalmayıp ilerleyen zamanlarda farklı konu ve lokasyonlar ile devam edecek.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here