WhatsApp’ta Sizi Engelleyen Kişilere Mesaj Atabilirsiniz!

Bildiğimiz gibi son zamanlarda çokça kullanılmakta olan WhatsApp Servisi çoğu iş ve ilişkilerde kullanılmaktadır. İstemediğimiz kişileri engellemeyide sağlayan WhatsApp çoğu kullanıcı kötü durumlarada düşerebiliyor.

 

Ama Artık böyle durumlarda karşı tarafa mesaj gönderebileceksiniz!!

Bu yöntem oldukça basit ancak bu noktada ihtiyacınız olan tek şey, Whatsapp hesabı olan üçüncü bir kişi. Bu üçüncü kişi, sizi engelleyen kişiyle konuşma yolunda hassas bir rol oynuyor. Üçüncü kişi sizinle ve sizi engelleyen kişiyle arkadaş olursa çok daha iyi.

Bir sonraki adım ise siz, arkadaşınız ve sizi engelleyen kişiden oluşacak bir WhatsApp grubu. Sizin arkadaşınız grubu oluşturacak ve bir nevi köprü görevi görecek.

Sonrasında ise yapacağınız şey, sizi ve sizi engelleyen kişiyi ekleyen arkadaşınızdan, eğer özel bir konuşma yapacaksanız, gruptan çıkmasını rica etmek.

Şimdi arkadaşınızla konuştuğunuza göre ve arkadaşınız da gruptan çıkmayı kabul ettiğine göre, gruptan çık düğmesine basıp, ardından da ‘çık’a basarak gruptan çıkmasını sağladınız. Bu durumda da grupta yalnızca siz ve sizi engelleyen kişi kaldı.

Artık sizi engelleyen kişiyi görebilir ve mesajınızı grup aracılığıyla yollayabilirsiniz. Bu durum, WhatsApp’ın bizlere sağladı bir nevi ‘bug’ olarak işimize yarıyor. Sonuçta hayat kurtarabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here